The "hunt" for violators has started (Photofacts)

7 December 2014 11:30  254786527 1687452
The "hunt" for violators has started (Photofacts)

Uzhgorod residents got tired of appealing to the conscience of rude drivers. Yesterday they started to mark incorrectly parked cars with appropriate labels so that all could see whom they are dealing with.

"Not bad for the first day:

1. We have received calls and letters from volunteers and organizations. They offer assistance, ask for stickers. I must inform you that we do not sell them, we give them for free and no more than five stickers to one person. Their cost is 6.25 UAH per piece. Diameter is 30.5 cm. Printed at the SHARK.

2. Dastor and Epicenter are Klondike of violators. You drive away one - another one immediately parks there. You cut off one head - another one grows.

3. Two violators were patriots with Ukrainian flags and a flag of the EU. This is the biggest disappointment today.

4. I personally talked with two drivers - violators. One parked in another place, the other one did not. I need to write about him to separately.

5. Dastor, black SKODA Ostavia, license plate AO 4595 AT (pictured). The driver was like: - Who are you? - Show your documents! - Why do you speak Russian? And on like that. He wasn't swearing, but behaving arrogantly. Showed some certificate and went to the store. Like, this conversation is over.  OK, then. A sticker on the glass, and a picture here.

6.  I do not know how soon I would notice this sticker on my car. All the violators, that I saw, would drive off the parking lot with a sticker without noticing it.

7. I talked to a real disabled driver. He does not have a label "Disabled" on the car. So please forgive in advance if a real disabled suffers" - you can join the campaign on its page in Facebook.

The "hunt" for violators has started (Photofacts) (13228_775246122528692_8474843508410379292_n)
The "hunt" for violators has started (Photofacts) (10403557_775246169195354_5234268679021735891_n)
The "hunt" for violators has started (Photofacts) (10641007_775246115862026_1761596764250400719_n)
The "hunt" for violators has started (Photofacts) (10847805_775246152528689_2166381666913111575_n)

Read also

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (16)

Віктор  09/12/2014 10:28 pm

Ріспект вам народ. Головне щоб по морді ніхто не надавав....


Валерос  09/12/2014 8:48 pm

Смените текст на наклейке..... "неправильно паркуешься...жди правый сектор"!!!!!!!!! И все будет чудненько!!!!!


Рус  09/12/2014 8:10 pm

Давно мріяла зробити такі наклейки, не було однодумців....молодці


мешканець  08/12/2014 11:52 am

Особисто бачив як в Угорщині під час паркування інвалідів на спеціально відведених місцях людина виймала з бардачка і клала на панель на видне місце знак "інвалід". Це вирішує всі питання стосовно неафішування своєї інвалідності і унеможливлює складення протоколу працівником ДАЇ.
А на рахунок того, що не тільки такі порушення потрібно "обклеювати" - згоден на всі 100%. Треба це робити у випадку будь-якого порушення правил.


Слава Україні!  08/12/2014 11:47 am

Активісти - МОЛОДЦІ!!! Бо словами не доходить, сама ганяла таких не раз. А тим кому це НЕ подобається, хай згадає як він дисципліновано паркується за кордоном, в чому я переконана, а тут строїть з себе якесь цабе. Машина і ваш теперішній статус не грає ролі - це все минає, а совість все памятає! І ще тим хто збирався "морду бити", а якщо дівчина ліпить теж будете бити?


І я інвалід  08/12/2014 10:31 am

авто не маю, тому проблема бидло-паркування на місцях для інвалідів мене не зачіпає.
АЛЕ я елементарно не можу пересуватися по вулицях Ужгорода, бо олені паркуються і на тротуарах і на пішохідних переходах. Вам, у кого все добре зі здоровям, цього не зрозуміти


ференц  08/12/2014 10:14 am

клеить надо на лобовуху! а дебилам которые здесь критикуют что то и сказать то нечего....дебилы...


Українець  08/12/2014 8:17 am

Пан Русін правий! Треба всіх цих інвалідів знищувати фізично! Починати прямо на парковках! Мені наліпили цю х-ню... паскуди! Сидіть дома і не висовуйтесь!


Парковка для інвалідів - Ужгород  08/12/2014 12:36 am

до Я Інвалід: Зрозумів, що ви паркуєтесь на місцях для інвалідів і в цей самий час ви не хочете щоб всі знали, що ви інвалід. Випадок незвичайний.
Порада 1. Не паркуйтесь на місцях для інвалідів і тоді ніхто не дізнається що ви інвалід.
Порада 2. Тримайте в бардачку знак ІНВАЛІД і викладайте його під лобове скло тільки коли паркуєтесь на стоянці для інвалідів.
Нагадую, що за паркування на інвалідних місцях без належної позначки на машині передбачено штраф від 255 грн.
Якщо у Вас є питання або коментарі прошу звертатись до нас через сторінку у фейсбуці.


Захисникам приватної власності  07/12/2014 9:35 pm

пан Русин, а якого біса ваша "приватна власність" стоїть там, де їй це заборонено, і тим самим заважає іншим людям?
В цивілізованих країнах таку приватну власність забирають евакуатором на штрафмайданчик. Але у нас наразі держава про це не дбає, тому люди і вигадують різні способи, типу наліпок


Я інвалід  07/12/2014 6:40 pm

Я теж інвалідка маю посвідчення і вади,але клеїти наклейку на свою машину я не хочу,не приємно мені шоб всі знали і тикали пальцем,і я теж паркуюсь на інвалідних місцях....як бути як в мене появиться така наліпка і я попаду до рук фотокора...мені вибачень не буде досить...це чіпляє мій стан.


Русин  07/12/2014 5:40 pm

Прикосновение к чужой собственности - при определённых обстоятельствах трактуется Законом Украины как посягательство на такую (чужую) собственность..
Тот же закон позволяет владельцу такой собственности (в данном случае - авто) принять меры по её, собственности, защите...
Другими словами - подошёл к чужой машине с наклейкой - получи по морде, а сверху наклейку...


Ужгородець  07/12/2014 1:36 pm

Інваліди на таких машинах не їздять.


ОНА  07/12/2014 1:24 pm

Милые друзья, вам их не прошибить. Машин у нас как грязи, а за рулем *ПАНЫ*,и на нас они плевать хотели.*Паркуюсь где и как хочу, а вы молчите, вы ,быдло безлошадное* Это их хобби по жизни.


СтопХам  07/12/2014 1:12 pm

Вы ерундой занимаетесь, клеить наклейку на заднее стекло!!!!! Надо лепить на лобовуху!!!! А если боитесь отхватить пи..ды, то не занимайтесь вообще этим!!! А в принципе идея хорошая и я её поддерживаю!!!!


Ужгородець  07/12/2014 12:56 pm

Шановні фотокори, а якщо власник авто має посвідчення інваліда. Тоді вам писок треба бити, де презумція невинуватості?

Total 16 comments
]]>