Will UzhNU begin the new school year with the new Acting Rector?

uzhgorod.in  29 August 2012 16:01  123519771 2520280
Will UzhNU begin the new school year with the new Acting Rector?

Rumors are actively circulated in Uzhgorod that on Friday, August 31, Uzhgorod National University staff will meet their new Acting Rector - currently the rector of Fedir Vashchuk TSU. The current head of UzhNU with the prefix acting, Vitaly Nikolaychuk will be asked to resign. So the oldest higher educational establishment in the region may start the new school year with a new leader, who has been long and persistently promoted to this position by the Ministry of Education and Regional State Administration. Obviously, for some people the desire to get by the election a humble university prevails over the fear to have a cell of revolts.  

Read also

Vashchuk opens paid language courses in UzhNU. Prices
Vashchuk opens paid language courses in UzhNU. Prices
26432567 033200
27 March 2013 18:37
"Summer" for Transcarpathian students has ended
"Summer" for Transcarpathian students has ended
21230288 030881
17 February 2013 16:08

Post comment

Users posting offensive comments as to other participants of discussion will be banned by moderator without prior warning or explanation. The information related to these users may be provided to law enforcement authorities upon relevant request.Links and advertising messages are prohibited in the comments!

Comments (25)

Вікторія Кудільчак (ЗакДУ)  07/09/2012 2:46 pm

Шановні студенти,ви навіть не уявляєте,наскільки вам пощастило з Ващуком Ф.Г. Відтепер студенти,випускники УжНУ відчують справжній смак навчання, він виведе УжНУ на новий, європейський рівень. Вам можна тільки позаздрити!!!!!!!!
Я навчаюсь на юридичному факультеті вже 4 рік і ніколи не платила,а той хто говорить що тепер без грощей не обійтись,що тепер за екзамени треба буде платити більше,дуже помиляється. Той хто хоче навчатись,тому ніколи не прийдеться платити,а інші нехай собі говорять!!!!!!!
На чолі з Ващуком Ф.Г. ЗакДУ процвітало,студенти задоволені були завжди. А тепер нам залишається тільки сльози проливати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вітаю вас УжНУ=((((


Стас  01/09/2012 10:28 am

Адмін, я наприклад, за свій комп нікого не пускаю, щось ти неправду пишеш Пане....


потохи  31/08/2012 11:03 pm

До АДМІН! Навіщо писати неправду?


АДМІН   31/08/2012 5:51 pm

ДО ВІДОМА УСІХ КОМЕНТАТОРІВ: ВСІ КОМЕНТАРІ, НАПИСАНІ ПІД ЦІЄЮ НОВИНОЮ НА КОРИСТЬ Ф. ВАЩУКА СПРАВДІ НАПИСАНІ З ОДНІЄЇ ІР АДРЕСИ. ПРОСИМО АВТОРА ПРИПИНИТИ ТРОЛИТИ


ЛолШО  31/08/2012 11:49 am

Йому лише туалети там треба зробити людські, і вже на руках носити будуть ;)


препод. УжНУ  31/08/2012 10:40 am

Просто нам уже надоело что у нас ни зарплат (вовремя), ни ректора нормального нет...


ПоЧитатель  31/08/2012 10:19 am

Вижу люди ви повністю без мозку?! Або й правда що одна людина все це писала.


Потохи  30/08/2012 9:45 pm

Розумний вчинок Міністерства! Але Федору Григорійовичу, напевне, не легко буде (занадто довго вже в УжНУ панувала халатність). Думаю, він впорається. І залишається тільки побажати йому успіху.


Користувач  30/08/2012 7:21 pm

Я можу сказати, що таких якостей справжнього керівника, які присутні в Федора Ващука немає в жодних з кандидатів на місце ректора об'єднаного університету!!!


Користувач   30/08/2012 4:36 pm

Ващук достойний на цю посаду. Бажаю Вам успіху.


Користувач  30/08/2012 4:12 pm

Будем сподіватися, що так і буде. Федір Григорович дійчно достойний цієї посади. Наведе порядок і в УжНУ. Ось тоді буде видно, хто як керує вузами


Валерій  30/08/2012 4:10 pm

Нарешті!!! Ващук, досвідчений першокласний керівник! На мою думку, саме такого керівника не вистачало УжНУ багато років. Безумовно він наведе порядок в УжНУ, тут нічого і сперечатись!


Тося  30/08/2012 4:01 pm

Ващук Ф.Г. це людина, яка зможе зробити з УжНУ дійсно європейський, потужний ВНЗ. Успіхів Вам!


Josef  30/08/2012 3:59 pm

Схоже, що всі коменти написані одним автором


триставосьмий  30/08/2012 3:44 pm

нарешті ВУЗ з багаторічною історією отримає шанс на відродження, а то дивлячись на попереднє керівництво УжНУ, можна тільки здивуватись що він досі функціонує...


лмн  30/08/2012 3:39 pm

Ващук -справжній керівник, менеджер з великої літери і особистість, яка дійсно зможе навести лад в УжНУ, краще було б усім.


Ник  30/08/2012 3:39 pm

Вот именно! Если бы год назад поставили Ващука , результаты бы были видны уже. УжНУ бы был в рейтинге университетов на 4 месте. Я думаю и условия для студентов были бы созданы оптимальные к 1 сентября. С общежитиями проблем бы не было.


123  30/08/2012 3:34 pm

Викладачам ЗакДУ і зарплату виплачують вчасно і стипендію студенти отримують чималу, на відміну від викладачів та студентів УжНУ "(я про кредити)..."


Просто коментар  30/08/2012 3:28 pm

-"Если работу закарпатской сети вузов построить правильно, убежден ректор ЗакГУ, ежегодно на развитие высшего образования можно привлекать дополнительно десятки миллионов гривен...."


Светлана  30/08/2012 3:24 pm

Надо было сразу Ващука назначать, чего ждать ? Уже бы какой-то положительный резутьтат был виден .


Ольга  30/08/2012 3:20 pm

Навести порядок буде не легко, адже стільки років УжНУ свідомо руйнували. Але я гадаю що п. Ващуку це вдасться.


Стас  30/08/2012 3:06 pm

Дай Бог щоб п.Ващуку вдалося навести там такий порядок як і в ЗакДУ... зелене світло Вам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Наталка  30/08/2012 2:59 pm

Давно пора. У нас тут порядку нема. Була кілька разів в ЗакДУ - є чому позаздрити порівняно з нашим університетом. Якщо і у нас так добре після цього буде - думаю всі студенти УжНУ це підтримають. Наші лише викачують гроші з університету і майже нічого тут не роблять.


Олеська  30/08/2012 2:39 pm

Справжнім хазяїнам - зелена дорога!!!


И.О.  30/08/2012 7:17 am

Прочь БОТАНИКА!!!

Total 25 comments
]]>