З Нідерландів – з медалями, досвідом та натхненням для майбутніх перемог (ФОТО)

25 січня в м. Хелмонд (Нідерланди) відбувся престижний турнір з Таеквон-До класу А Dutch Open, в якому взяли участь близько 1200 спортсменів, 100 клубів із 23 країн.
Україну представляли 3 команди, серед яких – ужгородці зі спортивного клубу Korolovych team, який привіз до країни тюльпанів п’ятьох юних спортсменів. Ми щиро сподівалися, що вони гідно представлять Закарпаття і наше місто, і ці сподівання виправдалися.
Так, Поліна Королович провела 4 поєдинки, вигравши у суперників з Чехії, Норвегії, Ірландії, але потім мінімально, з розбіжним рішенням суддів, поступилася суперниці з Голландії, відтак зайняла 3 місце почесного турніру.
Даша Королович зайняла 2 місце в абсолютній категорії серед юніорок 1-3 дан, вигравши у спортсменок з Ірландії та Англії. Фінал був складним, і в рівному бою в додатковому раунді Даша поступилася іншій представниці Ірландії. Відтак в її активі – «срібло» турніру Dutch Open.
Чимало корисного досвіду отримали на турнірі Дарія Яцко, Марк і Давид Стричики. Хоча вони й залишилися без нагород, але проявили міцний характер і провели рівні поєдинки з суперниками. – У них є всі дані для досягнення великих успіхів, – розповів тренер Владислав Королович, – тому нинішній виступ важливий саме як досвід для майбутніх перемог. Я задоволений виступом вихованців, адже турнір дуже складний, представницький і престижний. Тут легких двобоїв не буває…