Ужгородщина має бронзового призера Міжнародного турніру із дзюдо (ФОТО)

Цими вихідними завершились знакові змагання для Закарпаття — Ужгород приймав ХІІІ Міжнародний турнір із дзюдо, пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук Ужгородська районна федерація ДЗЮДО. Участь у ньому взяли близько 250-ти спортсменів, які представляли Азербайджан, Білорусь, Угорщину, Молдову, Румунію, Словаччину, Чехію та, власне, Україну.

У спорткомплексі «Юність» відразу на трьох татамі впродовж двох днів боролися юнаки та дівчата 2000 та 2002 років народження.

Юні дзюдоїсти тривалий період посилено готувались до цих надвідповідальних змагань, адже на кону стояла перемога на міжнародному турнірі.

Відрадно, що у складі збірної команди Закарпатської області три представники Ужгородської районної федерації дзюдо — це Лев Смагін, Андрій Таран та Іван Павлючок. На чолі з наставником Дмитром Смагіном, спортсмени прагнули якнайкраще виступити, доклали неймовірних зусиль задля потрібного результату.  Як підсумок, маємо одного бронзового призера Міжнародного турніру. Лев Смагін, який боровся у категорії до 66 кг, провів 6 сутичок, з яких у 5-ти вийшов переможцем. Таким чином, зумів завоювати бронзову медаль. Іван Павлючок посів 5-е місце (боровся у категорії до 50 кг), а Андрій Таран став сьомим (категорія до 46 кг). Вони провели 5 та 4 сутички відповідно. Нашим дзюдоїстам протистояли спортсмени з Азербайджану, Угорщини та України.

Нині спортсмени під керівництвом Дмитра Смагіна ретельно готуються до наступних важливих змагань.