Новий успіх ужгородських кікбоксерів на Чемпіонаті України (ФОТО)

З 11 по 14 квітня в Броварах відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, який фактично є головним стартом року в цьому виді спорту. В престижному турнірі  взяли участь близько 1300 учасників з 24 областей.

Змагання проходили з усіх розділів кікбоксингу на 4-х татамі і двох рингах.

У складі збірної Закарпатської області серед 5 клубів успішно виступила команда з міста Ужгорода ОКДЮСШ ФСТ УКРАЇНА – Korolovych team з чудовим результатом: юні кікбоксери завоювали 10 золотих, 3 срібні і 3 бронзові нагороди.

Бушко Дмитро (1 місце у розділі лайт контакт);

Терновенко Єгор (1 місце у розділі пойнтфатинг).

Фіналістами чемпіонату України стали:

Стричик Давид (2 місце у розділі пойнтфатинг);

Стричик Марк (2 місце лайт контакт);

Гелеш Іветта (2 місце пойнтфатинг).

Бронзові медалі отримали:

Станіслав Сембер (у розділі кік лайт вийшов у півфінал де перед цим у фінальному поєдинку по лайт контакту травмувався і змушений був знятися зі змагань, а тому посів 3 місце)

Василик Антон (3 місце у розділі пойнтфатинг);

Гелеш Іветта (3 місце у розділі лайт контакт).

Якісну, завзяту боротьбу показали також Капац Олександр, Лущак Андрій та Станко Еміль, але цього разу фортуна їм не посміхнулася і вони залишилися без медалей, проте отримали важливий досвід на майбутнє.

Таким чином команда Korolovych team посіла 4 загальнокомандне місце серед 123 клубів! А збірна Закарпаття 8 місце серед 24 областей.

Варто  відзначити, що конкуренція в чемпіонаті України щороку зростає, в усіх категоріях беруть участь по 10-35 учасників зі всіх куточків України.

Нагадаємо, що наші спортсмени тренуються під керівництвом Владислава Короловича та представляють Закарпатську ОКДЮСШ ФСТ Україна.