“Карпати” програли “Спартаку”

Другий матч  туру в Ужгороді «Карпати» практично другим складом програли 24:27 київському «Спартаку», який веде відчайдушну боротьбу з «Податковим університетом» за срібло чемпіонату.
 Проте видаляли не лише гостей. Після 20-ї хвилини у «Карпат» навіть вилучили двох гравців. Але чисельною перевагою  на полі гості не скористалися – навіть пропустили гол від Інни Малюченко.

Це, а ще відбитий семиметровий юною Юдіт Балог, додало впевненості чемпіонам – на перерив вони пішли з рахунком 13:10.

На початку другого тайму відбувся ключовий момент всього матчу – лідер «Карпат» Наталія Туркало пошкодила руку і продовжувати грати не могла. На жаль, це вплинуло на хід поєдинку.

Вже після 15-ої хвилини «Спартак» впритул наблизився до ужгородок – розрив між ними складав одне очко. Проте «Карпати» ще хоч якось боролися – Юдіт Балог знову відбила семиметровий, Ольга Передерій вдало реалізувала контратаки.

Тим не менше, на 20-тій хвилині «Спартак» домігся свого і зрівняв рахунок, а потім і вийшов вперед. Після «Карпати» психологічно зламалися і кияни забили 5 голів поспіль. В господарів  у атаці, на жаль, не виходило нічого.

Як підсумок – 24:27 на користь «Спартака», який продовжує боротьбу за друге місце в Суперлізі.

До речі, це вже друга поразка від киян та взагалі третя в чемпіонаті.