Закарпатські рапіристки вибороли срібло Всеукраїнського турніру з фехтування (ФОТО, ВІДЕО)

На Всеукраїнському турнірі з фехтування на рапірах серед юніорок сьогодні, 2 листопада, відбулися командні змагання. 11 команд виборювали золоті нагороди першості збірних областей.

Команда закарпатських рапіристок ("Закарпаття-1": Ангеліна Цимболинець, Марія Кривонос, Ніколетта Корлат та Діана Падалкіна) у непростому фіналі виборола срібні нагороди. Тут наші дівчата поступилися киянкам з "Армійця" (ЦСК, Київ-1: Анна Тараненко, Анастасія Садій, Ольга Сопіт, Дарія Миронюк) – 45:31.

Третіми фінішували рапіристки з Миколаєва-1: Наталія Коваль, Аліна Полозюк, Марія Сизарєва, Тетяна Слюсаренко.

Трьох призерів нагородили медалями, грамотами та дипломами. Переможниці отримали кубок Чемпіонки, нагородження проводив син Поліни Ковач – Шандор та тренер закарпатської школи фехтування Володимир Жамбаєв.

Нагадаємо, у індивідуальній першості вчора перемогла киянка Анна Тараненко, срібною стала ужгородка Марія Кривонос.

Трохи фото із командної першості – до Вашої уваги.