Визначилися переможці-рапіристи турніру ім. Василя Герея (ФОТО)

Як ми вже повідомляли,  вчора в СК "Юність" стартував XVII Всеукраїнський турнір з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Василя Герея.

У першому залі у середу, 27 квітня, кадети (юнаки і дівчата 2000 року народження і молодші) фехтували на рапірах. Участь взяли 125 спортсменів, найкращих у своїй віковій категорії, загалом на турнір приїхало понад 300 фехтувальників із усієї України (в тому числі з Луганська, Донецька та Криму).

Чемпіоном серед хлопців-рапіристів став Даниїл Ткач із Миколаєва, другим фінішував  киянин Максим Скопець. Третю сходинку поділили також миколаївці Богдан Болдарєв та Владислав Скалій.

Золото серед дівчат здобула Анна Тараненко (Київ), срібною призеркою стала також киянка Олександра Буденко. Бронзові нагороди у Ольги Сопіт із Києва та Олександри  Шилової з Миколаєва.

Першу вісімку спортсменів нагородили призами від спонсорів турніру.

Нагадаємо, що ужгородський турнір – "очковий", який приносить додаткові бали у загальнонаціональному рейтингу кожного спортсмена.

Результати першого дня (серед кадетів на шпагах) – ТУТ

Варто зазначити, що сьогодні на рапірах змагалися і вихованці Юліанни Герей, доньки Василя Герея, котра продовжує справу батька та виховує достойне покоління фехтувальників. Юліанна єдина із України пройшла конкурс і нині навчається  на тренерських  курсах Європейської Федерації Фехтування у місті Будапешт. Пишаємося землячкою!

Дякуємо усім, хто приїхав в Ужгород на турнір та допоміг святу спорту відбутися! Далі буде…