Ужгородські єдиноборці завоювали перші перемоги 2019-го року (ФОТО)

Сьогодні вихованці ужгородського спортивного клубу Korolovych team повернулися з перших цього року міжнародних змагань – кубку Європи з кікбоксингу ВАКО "Golden glove".

Турнір, що проходив в італійському місті Конегліано, зібрав більше півтори тисячі спортсменів з 22 країн.  Команду Владислава  Короловича під егідою ОКДЮСШ ФСТ УКРАЇНА -представляли п’ять бійців.

Приємно повідомити, що і цього разу вони показали чудові результати – юні ужгородці привезли 13 медалей – 4 золоті, 4 срібні і 5 бронзових. Це дозволило клубу зайняти 14 загальнокомандне місце зі 100, а в розділі лайт-контакту – навіть шосте!

Отже, Поліна Королович зайняла 1 місце по пойнтингу і 1 по лайт-контакту. Дмитро Бушко завоював «золото» в лайт-контакті, а також в двох категоріях по пойнт-файтингу  – срібло і бронзу. Єгор Терновенко в лайт-контакті отримав 1 та 2 місця, а в пойнт-файтингу  – 3 місце. В здобутку Дарини Яцко – одне «срібло» в лайт-контакті та дві «бронзи» в пойнт-файтингу.  А Даша Королович привезла додому медалі за друге і третє місця в розділі пойнтфайтинг.

Щиро вітаємо самих спортсменів, їхніх батьків і тренерів – Владислава Короловича та Валентину Глухенько. Чудовий старт року!

kor3
kor2
kor1
kor4

І трохи про спортивні плани: 8-10 лютого в Хорватії, в м. Карлоц проходитиме другий етап Кубку Європи з кікбоксингу за версією ВАКО. Там ужгородка Даша Королович візьме участь в складі національної команди України.