Ужгородські таеквондисти привезли з Житомира 16 медалей! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

8-10 листопада в Житомирі відбувся Кубок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, в якому взяли участь близько 600 спортсменів, 37 клубів з 14 регіонів України. Ці змагання вважаються  другими по значимості в Україні після Чемпіонату.

Закарпатський обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До представляли 15 юних спортсменів з Ужгорода СК Korolovych team. Результат команди традиційно переконливий: наші таеквондисти завоювали 5 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород. Призерами та переможцями стали:

Поліна Королович зайняла відразу два (в двох вагових категоріях)  перші місця у розділі спарринг,  у розділі спеціальна техніка завоювала 2 місце, а у розділі формальні вправи виборола бронзову нагороду.

Даша Королович у розділі спарринг серед юніорів виступала на одну категорію вище – при вазі 45 кг вона билася в категорії 50 кг. Але це не стало перешкодою для відважної Дарини – вона перемогла, отримавши заслужену золоту медаль.

Дарія Яцко у розділі спарринг виграла 3 поєдинки та посіла 1 місце.

Бушко Дмитро та Єгор Терновенко в розділі спарринг провели переможні 3 поєдинки, здолавши своїх суперників. А у фіналі зійшлися між собою, де у рівному бою перемогу здобув Дмитро Бушко, а Єгор відповідно обійняв друге місце.

У дуже складній, конкурентній категорії серед старших юнаків Андрій Лущак провів 4 поєдинки з досвідченими суперниками і посів 2 місце.

Крістіан Лізанець у розділі спеціальна  техніка посів 2 місце серед 21 учасника.

У кроці від золота зупинився Микола Бонтей, де в розділі спарринг провів 3 поєдинки та посів 2 місце.

3 місце у розділі спарринг посіли Марк і Давид Стричики, Софія й Любомир Машкара та Владислав Шмідзен