Під головуванням Д. Д. Андріюка відбулося спільне засідання постійних комісій Закарпатської обласної ради з питань розвитку туризму і рекреацій та з питань транскордонного співробітництва.
Депутати підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо внесення до порядку денного другого пленарного засідання 7 сесії облради питань і обговорили проекти рішень.
З-поміж іншого, активну позицію зайняли члени комісій щодо винесеної на розгляд сесії Програм підтримки засобів масової інформації та розвитку інформаційної галузі на 2012-2014 роки. Підтримуючи її, депутати на пропозицію Михїайла Кічковського одночасно рекомендували управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації спільно з постійною комісією обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики вивчити питання щодо можливостей випуску дубляжу газети «Новини Закарпаття» угорською мовою.
Значна увага була приділена проекту рішення «Про затвердження заходів щодо фінансування в 2012 році Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2011-2014 роки». Тут дискусію викликали проблеми маркування туристичних маршрутів. У зв’язку з цим головному управлінню з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму облдержадміністрації рекомендовано підготувати звернення до центральних органів виконавчої влади щодо запровадження єдиного стандарту маркування туристичних маршрутів.
Залишити відгук
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.