“Минай” здобув драматичну перемогу над “Чорноморцем”: чи вдасться закарпатцям втекти від зони вильоту?

“Минай” здобув важливу перемогу над “Чорноморцем” з рахунком 2:0, вперше за довгий час піднявшись вище останньої сходинки у турнірній таблиці УПЛ.

Господарі поля розпочали гру активно і вже на 6-й хвилині вийшли вперед завдяки голу Андрія Корабліна.

“Чорноморець” мав кілька шансів відігратися, але “Минай” зумів подвоїти свою перевагу на 55-й хвилині, коли відзначився Владислав Ременяк.

Одесити намагалися відіграти один м’яч, але їм не вистачало командної гри.

“Минай” здобув заслужену перемогу, яка дає їм шанс на порятунок від вильоту з УПЛ.

Однак закарпатцям у наступному турі конче потрібно перемагати “Верес”, щоб зберегти шанси на збереження місця в еліті українського футболу.