“Мукачево. Лютий. Спринт” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Василь Морозов і Наталія Шозда стали переможцями "професійних" забігів змагань "Мукачево. Лютий. Спринт", що вперше пройшли у центрі Мукачева і були присвячені Дню захисника Вітчизни. Раніше орієнтувальники "ховалися" на лісових трасах, цього ж дня вони "вийшли на люди": трикілометрова дистанція, що проходила через 14 контрольних пунктів, пролягла центральною частиною міста.

1..

Хто найшвидший, з’ясовували у чотирьох категоріях. Долати дистанцію спортсменам у цей день було легше, ніж будь-коли до цього: по-перше, допомогла погода – підігріта сонцем бруківка куди зручніша для бігу, ніж снігова каша в лісі, по-друге, – підбадьорювали схвальні вигуки перехожих. Можливо, це і стало однією з причин того, що учасники показали досить високі результати як для початку сезону.

3

Серед досвідчених спортсменів кращий час показав кандидат у майстри спорту 17-річний Василь Морозов, що подолав дистанцію за 9 хвилин та 50 секунд. Слідом за ним фінішував Олександр Касьянов (обидва хлопці – студенти ВПУ № 3). Третім став учень ЗОШ № 11 Владислав Французов.

15

Серед дівчат впевнено перемогла десятикласниця ЗОШ № 6 Наталія Шозда (12 хвилин 51 секунда), з другим результатом дистанцію здолала Анастасія Моїсеєва, а третьою стала Олександра Золтан (обидві навчаються у ЗОШ № 1).

6

Відмітимо, що всі призери старшої вікової категорії є членами юніорської та юнацької збірних команд України з велоорієнтування і готуються виступити у юніорському Кубку Європи, що проходитиме у червні в Польщі.

9

Серед наймолодших до призової трійки увійшли лише гімназисти. Серед хлопчиків призерами стали Даніель Садварі, Роман Юрса та Владислав Цепурдей. Серед дівчаток – Катерина і Ніна Цепурдей та Ірина Розман.