Колись це були різні поняття: фото актуальні і фото історичні. Нині це одне і те саме – бо Україна пережила найскладніший і найкривавіший рік своєї новітньої історії і, власне, продовжує переживати важкий і визначальний період. Виставку про це сьогодні відкрили в Ужгороді.
Його миті – винятково чорно-білі. Це лише плівка, лише ручний друк і лише Leica. «Бо я так люблю» – пояснює Олександр Глядєлов. Нині у Галереї Ілько в Ужгороді він представив виставку своїх світлин в рамках фестивалю «DOCUDAYS UA». Це фотодокументалістика з подій Революції Гідності, де Глядєлов був упродовж всіх подій, і з війни на Сході України, яку називають АТО, куди ще планує повернутися.
Олександр під час відкриття виставки розповів, що вважає документування подій своїм обов’язком і розповів про складні ситуації, в які доводилося потрапляти (до речі, він був поранений в Іловайську).
Світлини можна побачити у Галереї Ілько протягом щонайменше двох тижнів.
![IMG_0231 IMG_0231](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0231/1379675-1-rus-RU/img_0231_fit_content_width.jpg)
![IMG_0233 IMG_0233](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0233/1379678-1-rus-RU/img_0233_fit_content_width.jpg)
![IMG_0234 IMG_0234](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0234/1379681-1-rus-RU/img_0234_fit_content_width.jpg)
![IMG_0235 IMG_0235](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0235/1379684-1-rus-RU/img_0235_fit_content_width.jpg)
![IMG_0242 IMG_0242](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0242/1379687-1-rus-RU/img_0242_fit_content_width.jpg)
![IMG_0236 IMG_0236](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0236/1379690-1-rus-RU/img_0236_fit_content_width.jpg)
![IMG_0239 IMG_0239](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0239/1379693-1-rus-RU/img_0239_fit_content_width.jpg)
![IMG_0232 IMG_0232](/images/media/images/novosti/2014/glya/img_0232/1379696-1-rus-RU/img_0232_fit_content_width.jpg)
Залишити відгук
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.