З Мінська до Ужгорода – з новими перемогами, з новими медалями (ФОТО)

Минулими вихідними в столиці Білорусі Мінську пройшов Міжнародний Різдвяний турнір з Таеквон-До.

У змаганнях взяли участь 870 спортсменів з 12 країн Європи та Азії. Ужгородську команду Korolovych team представляли 6 спортсменів, які показали відмінний рівень підготовки і завоювали 5 золотих, одну срібну і одну бронзову медалі.

Два «золота» принесла своїй команді Даша Королович, яка перемогла в двох категоріях (45кг і 50кг), здолавши супротивників з Польщі, Білорусі та України.

Поліна Королович провела 6 поєдинків, вигравши 2 перші місця в спарингу в категорії 34 кг у вікових категоріях 8-9 років і 10-11 років, а в формальних вправах Туль зайняла 2 місце.

Дарія Яцко в спарингу виграла 3 поєдинки і завоювала перше місце у віковій категорії 10-11 років (30 кг), і третє місце в формальних комплексах Туль.

Єгор Терновенко виграв перший бій у представника Білорусії, але в складному рівному бою за вихід до півфіналу поступився нашому співвітчизнику, залишившись за один крок до медалі престижного турніру.

Трохи не пощастило іще двом вихованцям клубу – Дмитру Бушку та Любомиру Машкарі. Вони в конкурентних боях поступилися з мінімальною перевагою більш удачливим суперникам. Але й це – корисний досвід, що стане в нагоді на шляху до прийдешніх успіхів.