“Весела” поразка перед перервою

«Говерла» – «Динамо» 2:4

Голи: Балафас (13), Райчевіч (61) – Аруна (14), Ідейе (18), Дуду (45+1), Ярмоленко (72)

«Говерла» прогнозовано програла і в останньому матчі цього року

В матчі 18-го туру Прем’єр-ліги України, який щойно завершився, «Говерла» без варіантів програла «Динамо» (Київ) з рахунком 2:4
Матч, який колись зібрав би повні трибуни «Авангарду», сьогодні великого ажіотажу не викликав. Насамперед через бридку погоду, по-друге, відомо, що ходять в нас не стільки на своїх, скільки на суперників, а нинішнє «Динамо» далеко не настільки цікаве любителям футболу, як ще років 5-6 тому.
Гра розпочалася в характерному  для українського футболу повільному стилі.
Жоден із суперників не сильно спішив вперед, хоча господарі й були активніші.
Так, відкрити рахунок «Говерла» могла вже на 4-й хвилині, коли Одонкор зумів вивести один на один з «динамівцем» Ковалем. Француз загальмував і м’яч втратив. На 13-й хвилині після кутового Коваль зробив сейв і зумів вибити м’яч на кутовий. Але вже з наступного кутового ужгородці забили. Скориставшись помилкою київського воротаря, гол забив грек Балахос. Щастя тривало менше хвилини.
В наступній же атаці Лукман Аруна забив у відповідь. Через 5 хвилин дива майстерності продемонстрував  Ідейе – він прийняв пас у повітрі, обвів всіх захисників і чітко пробив низом у кут воріт.
«Говерла» запанікувала і ледь не пропустила відразу ж третій – пощастило. Далі гра знову заспокоїлася й тривала без особливих моментів аж до самого кінця тайму, але на доданій хвилині «Говерла» пропустила від Дуду – 1:3
 Початок другого тайму був схожим на перший. Знову кияни не проявляли великого бажання йти вперед, а ужгородці потроху атакували. Так відбувалося до 61-ї хвилини, коли курйозний гол забив Мірко Райчевіч. Він пробив з-за меж штрафного, м’яч відрикошетив вбік, дезорієнтував Коваля й залетів у ворота.
Ужгородці кинулися забивати третій, повіривши в можливість врятуватися від програшу, а Севідов почав підсилювати напад. Втратили кілька моментів – і пропустили контратаку. На 72-й Ярмоленко забив четвертий гол своєї команди.
«Говерлі» нічого не лишалося, як кинути всі сили на спробу забити ще. До своєї честі, рук господарі не опустили. Вони проводили атаку за атакою. На першу роль вийшов ветеран Косирін, але кожен раз щось заважало забити. Моментів у цій грі «Говерла» втратила надзвичайно багато.
Словом, матч виявився «веселим», з чималою кількістю забитих голів та не по-погоді гарячим протистоянням. Однак в підсумку «Говерла» програла, залишилася на передостанньому місці і в неї залишилося всього 12 матчів навесні, щоб не вилетіти з Прем’єр-ліги.