«ДИНАМІАДА -2020»: Закарпатська митниця виборола друге місце серед правоохоронних органів краю (ФОТО)

Напередодні Дня захисника Вітчизни (13.10.20) на базі спортивного комплексу «Зінедін», що поблизу м.Ужгород, відбулися комплексні змагання «ДИНАМІАДА -2020» серед правоохоронних органів, організатором якого традиційно виступила Закарпатська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
Учасники змагань, а це – команди Закарпатської митниці Держмитслужби, обласних органів Нацполіції, СБУ, прокуратури, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, патрульної, рятувальної та податкової служб, судової охорони – продемонстрували свій рівень майстерності з різних видів спорту.
Відтак, команда закарпатських митників на чолі з капітаном Артемом Бицюком виборола друге місце у змаганнях. Зокрема, у футбольному турнірі, зігравши фінальний поєдинок з командою УСБУ, митники поступилися у серії пенальті з рахунком 4:3 на користь правоохоронців.
Зі стрільби митники посіли 5-е місце. А от в індивідуальному рейтингу серед чоловіків зі стрільби друге місце зайняв працівник митниці Максим Ворона. Переможцям урочисто вручено нагороди.
Колектив та керівництво Закарпатської митниці вітає своїх найкращих спортсменів-митників та пишається їхніми досягненнями.