Футбол: “Минай” на виїзді зіграв з рівненським “Вересом” вничію 1:1

У матчі прем’єр-ліги чемпіонату України рівненський “Верес” знову не зміг здобути перемогу, втративши очки в домашньому поєдинку з закарпатським “Минаєм”.

Перший тайм гри пройшов без великих подій, але на початку другого тайму обидві команди швидко забили м’ячі.

На 55-ій хвилині Близниченко відкрив рахунок на користь “Вереса”, але відповідь “Миная” не забарилася – вже на наступній атаці захист “Вереса” допустив помилку, що дозволила “Минаю” відновити паритет. Потім гра повністю перейшла на бік гостей, але вони не змогли використати свої шанси. У кінці матчу “Верес” намагався взяти контроль над м’ячем і забити гол, проте голкіпер “Минаю” відбив удар Шарайа на 91-й хвилині. У підсумку матч закінчився внічию – 1:1.