Львов и русскоязычные граждане: правда глазами закарпатцев (ВИДЕО)

uzhgorod.in  3 марта 2014 10:18  174562457 1263266
Львов и русскоязычные граждане: правда глазами закарпатцев (ВИДЕО)

26 февраля, когда Львов объявил День солидарности с жителями Юго-Восточной Украины (да и вообще со всеми русскоязычными гражданами) и говорил по-русски, трое туристов из Закарпатья отправились в город Льва и расспрашивали встречных жителей об их отношении к русскоязычным.

Проект развенчания мифов - как это было и что из этого вышло - в видео.

 

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (12)

Василий  05.03.14 9:57

Предлагаю данный опрос провести туристам из Москвы.


E,Ч.  05.03.14 7:38

Вопрос людям задается изначально не правильно.Он нас что всех за идиотов держит.


Franc  04.03.14 12:34

До нетолерантних росіян чи інших українофобських елементів прохання усвідомити що ви меньшість, говоріть своєю мовою, в кожному обласному центрі є точно по одній російській школі, можна дивитися рос.телебачення без обмежень, читати на російській, тусуватись в різних російськомовних об"єднаннях.Ніхто вас не збирається ображати.Поки ви нас не будете поглинати.


Franc  04.03.14 12:32

рідний Ужгород як завше за інтернаціоналізм. і нашим і вашим і все одно якою мовою... якби в мене взяли інтерв"ю я б відповіла: я українка і хочу щоб в моїй країні люди їдучи в центр чи на схід нашої країни припинили стидатися своєї мови. щоб тих, хто з незручності переходить на російську ставало менше. Я проти хохлів і мовно слабких! я українка, хочу щоб ЗМІ, друкована преса ітд. були у 90% україномовні. Хочу щоб не маніпулювали історією України і розуміли що " бандерівець" це не прокльон, це людина яка бореться(боролася) за свою землю, шанує її і оберігає. Якщо говорити про справжніх, чистокровних росіян на Україні(не хохлів які говорять російською чи суржиком бо їм так стріляє в голову) то тим толерантним хочу подякувати за інтелігентність і заохочую вивчити українську і не відступати від толерантності до землі яка вас прийняла.


Львоянин  03.03.14 15:54

Пане Романе, на Сході такі "неадекватні придурки" не керують областю і не сидять в облраді !


ужгородець  03.03.14 14:24

це досить дивна акція, слабко віриться що за один день забудуться гасла на кшталт "москалів на ножі". дуже схоже на невдалу спробу зробити вигляд цивілізованості і европейськості


Роман  03.03.14 13:53

У Львові як і на заході немає жодних проблем ні у кого, хто поважає Україну, мову, віру і культур. І це стосується не лише росіян, але і інші націй. Якщо Ви поважаєте Україну тут вас теж будуть поважати. Звичайно є малий % неадекватних придурків. Але думаю що придурки є і в інших регіонах, у т.ч. у Севастополі, Донбасі.


Львовянин  03.03.14 12:07

Жаль, что ваша дочь так и не научила вас культуре общения, вот этого у львовян не отнять, нас даже ненавидят тут так культурненько так, по европейски : "прошу пана до гіляки !"


Львовянину  03.03.14 11:45

Успокойся, брехло! Моя дочь закончила вуз во Львове и никто ее за все время не обижал. А придурков у всех хватает, и у кацапов, и у хохлов.Что ж ты не переезжаешь, раз так тебе плохо во Львове, а?


Львовянин  03.03.14 11:27

а это что по вашему? http://www.032.ua/news/487009