Журналисты составили свой рейтинг

7 июня 2014 10:13  11071441 972298
Журналисты составили свой рейтинг

6 июня, в День журналиста, в корчме-музее «Деца у нотаря» собралось более трех десятков закарпатских журналистов. Говорили о проблемах закарпатской журналистики и искали способы избавиться от запущенных и недавних проблем в профессиональной среде, пишет Закарпатье онлайн.

В итоге, возрождая и продолжая традицию неформального журналистского клуба " НеТаємна вечеря ", начали с определения тех лиц, которые в той или иной степени своей деятельностью больше дискредитируют журналистику. Никаких имен заранее озвучено не было: каждый вписывал в анкету собственные варианты фамилий и в том порядке, который считал нужным.

В итоге, общими усилиями определены лидеры журналистского антирейтинга:

4 место - Виталий Мещеряков (гендиректор Закарпатской ОГТРК, телеканал «Тиса-1», радио "Тиса ФМ");

3 место - Олег Подебрий (руководитель пресс-службы УМВД Украины в Закарпатской области, бывший пресс-секретарь экс-мэра Ужгорода Сергея Ратушняка) и Лариса Подоляк (газета «Унгвар», сайт «7 дней», принадлежащих экс-мэру Ужгорода Виктор Погорелов );

2 место - Николай Староста (псевдо «Жалива»), нежурналист, дорвавшийся до интернета под брендом «Новини Закарпаття»;

1 место (с вручением переходящего журналистского антиприза «Мадам по вызову» 2014) - Виталий Голуб (главный редактор интернет-издания «Вся Закарпатская Правда», принадлежащий депутату Ужгородского горсовета Ивану Волошину).

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (9)

УГУ  10.06.14 13:35

Не стидно? До Лариси ще багато кому рости і рости. А власні "пєрєбєжкі" всі позабували?


чесність  09.06.14 17:18

надзвичайно правдивий рейтинг, окрім Мещерякова. Першим мав би бути мент, потім - голубок, а вже за ними інші


Сором  08.06.14 14:57

Як тепер до Подебрія за інформацією звертатися будете? Чи на планірці Мещерякову в очі дивитися? Список люстраторів від журналістики - в студію! Цікаво, хто в нас в Закарпатті такий безгрішний, авторитетний і дотримується професійної етики? Пригадуєте біблійне: "Хто з вас без гріха, нехай перший підніме камінь і кине..."?


єєєєє  08.06.14 11:50

І не стидно потім буде вам дивитись цим номінованим в очі ? А ще й справу з ними мати ?


Автор  07.06.14 17:50

Якщо чесно Вам до Подоляк. Ще вчитися та вчитися!


lo  07.06.14 15:33

Маячня.
Примітивно. Як і інші журналістські рейтинги.


прадед  07.06.14 12:59

А как же балоговская шавка Дыба? Или по его инициативе создан этот рейтинг?


Обізнаний  07.06.14 11:13

Напевно хтось з "телевізійників" каналу, яких у "Деці" було декілька чоловік, ну ДУУже мітить на місце Мещерякова. Знову боротьба за крісло? А, дійсно, чим заслужив Мещеряков цю "відзнаку"? Можливо б про дискредитацію журнілістики варто б говорити не тим журналістам, які справно "підспівують" кожній владі і отримують від неї чималі дивиденди, а саме реально незалежним журналістам. Таким, наприклад, як Галас Ярослав. Смішно, що до цього списку потрапила Лариса Подоляк - професіонал вищого гатунку! Кожне слово у неї виважене і перевірене... Як би комусь не не подобався "Унгвар", але звинуватити газету у підтасовці чи неправдивах фактах - важко... Можливо авто матеріалу оприлюднить список журналістів, "Не Таємної вечері", які вирішили провести псевдолюстрацію своїх колег напередодні свята. Сумніваюсь, що когось із згаданих у "чорном списку" було запрошено на цей дійство...


16+1  07.06.14 10:41

А чим пан "4 місце – Віталій Мещеряков (гендиректор Закарпатської ОДТРК, телеканал «Тиса-1», радіо "Тиса ФМ")" дискредитує журналістику ? Його журналістської діяльності не видно. А його журналісти працюють так як потрібно - мали б всі бути задоволені (в світлі висвітлення подій останніх 5 місяців).
Видно, хтось вписав його туди з особистої неприязні.
Це дуже по-закарпатські.