Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ)

uzhgorod.in  28 сентября 2013 16:01  44447083 1147832
Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ)

Торжественное шествие-променад ко Дню города, завершившееся на площади Почтовой, встретили общественные активисты. Они решили по-своему поздравить городские власти, показав, каким ежедневно вынуждены видеть свой ​​город горожане.

Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ) (IMAG2305)

Более 10 крупноформатных фотографий отображают печальные реалии Ужгорода: разбитые дороги, неупорядоченные тротуары, улицы, заваленные рекламой и т.д.

Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ) (IMAG2304)

Организаторы хотели подарить несколько фотографий мэру Виктору Погорелову и заместителю, курьирующему вопросы архитектуры, Юрию Белякову. Но, к сожалению, принять подарок власть оказалась не готовой. Мэра окружили охранники и милиция, а активисты на входе встретили силовое сопротивление. В большой зал, где сейчас идет вече, не пустили ни активистов, ни журналистов. Дошло даже до откровенных столкновений ...

Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ) (IMAG2301)

Сейчас участники событий пишут заявления в милицию и общаются с правоохранителями.

Между тем на Почтовой продолжается концерт, струится фонтан, открытый во время прибытия ходы-променада на площадь, между людьми шевствуют ярко одетые «ходулисты».

Ужгородские городские власти к сюрпризам не готовы! (ФОТОФАКТ) (IMAG2308)

Читайте также

Оставить комментарий

Комментаторы, которые будут допускать в своих комментариях оскорбления в отношении других участников дискуссии, будут забанены модератором без каких либо предупреждений и объяснений. Также данные о таких пользователях могут быть переданы правоохранительным органам, если от них поступил соответствующий запрос. В комментарии запрещено добавлять ссылки и рекламные сообщения!

Комментарии (11)

Ужгородець  29.09.13 13:13

К сожалению власть не может решить проблемы города тогда когда не поступают деньги в бюджет города!! А Щедею и его дебилам нечим занятся вот и устраивают цырк на праздник.. Как ктото правильно заметил скоро будет конкурс " пни активиста и заработай кучу лайков"


Игорь Баран  28.09.13 23:53

Ню Йорк, - це такий Йорк, що голий ? романтично ...


Вася  28.09.13 19:46

Як треба не поважати своє місто, щоб позганяти таких небритих і немитих борців за правду.


Сергій Іванович  28.09.13 19:45

Хоч хтось відкриє меру реальний стан міста. А то таке відчуття ніби він живе не в Ужгороді а десь в Ню Йорку. Для наших депутатів все добре і для мера теж. Реклама є, відкати отримують, землю дерибанять. Покращення для них вже давно реальність! А ми з вами досі все мовчки терпимо. Добре що молодь не боїться сказати правду! Дякуємо Вам!!!


Корзо  28.09.13 18:30

Диба, сховайся і не смерди, не псуй св'ято. Закрийте клоуна на 15 діб, а потім на 3 роки за організацію безладів та псування майна перед ОДА 27 вересня.


ungvarskiY  28.09.13 17:42

громадянин: Вірте чи ні, але мене особисто, та й багатьох інших, задрали вже ці всюдисущі громадські активісти, правозахисники, журналісти і тому подібний зброд бездєльніків. Людям просто нічим зайнятись, зробили би якусь дійсно важливу справу - парк прибрати, комусь з одиноких стареньких помогти, варіантів безліч. А ні. Виступати, писати гнівні статті, коментарі в соцмережах, хуліганськими вчинками займатись - оце максимум на що вони годні. Фу!


громадянин  28.09.13 17:26

ungvarskiY - схоже, що Ви ідіот, або хочете таким здаватися.
Миколв Степанович - журналісти і активісти для того і існують, щоб вказувати владі на недоліки. А "позитивно та мирно налаштовані люди котрим дійсно є що запропонувати міській владі" пропонують, як правило, цій владі відкати.


ungvarskiY  28.09.13 17:11

Пора створити групу на фейсбукови - "Копни в сраку громадського активіста"!!!


555  28.09.13 16:58

Нищета стоит за 20 грив


Миколв Степанович  28.09.13 16:57

Питання як до журналістів котрі підготували цей матеріал так і до "Активістів-терористів"!
Що цими вибриками ви хочете добитися? Якщо в місті є проблеми то ви думаєте, що про них міська влада не знає??? Чи ви гадаєте, якщо будете влаштовувати "маски-шоу", кидатися в очі, кидати яйцями як Щадей, викладати ці фотографії перед офіційними делегаціями з інших міст та країн - щось змінете на краще... Ні не змінете - це не конструктив, це беспредел! А ще ви ганьбите наше місто перед європою, як ті дурепи з феміністки!!! Знаєте, зло завжди породжує зло, чим більше виливати бруду на міську владу тим жосткіше буде фона ставитися до журналістів! І під горячу руку потраплять, що справді погано, ті позитивно та мирно налаштовані люди котрим дійсно є що запропонувати міській владі. Ті мешканці міста котрі можуть вести діалог про проблеми міста та їхне вирішення, конкретні пропозиції.


ungvarskiY  28.09.13 16:47

Задрали вже всіх ці бездєльнікі - "громадські активісти"!!!