Закарпатці здобули перемогу на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

5 квітня 2016 року в Цюрупинську Херсонської області завершився Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед позашкільних навчальних закладів.
У змаганнях взяли участь 19 команд (200 дітей) позашкільних навчальних закладів системи освіти із областей України та м. Києва, команди юних туристів з Луганської та Донецької областей, а також 484 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Переможцями чемпіонату стала команда юних туристів Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (керівники Фечо Г.Ю., Готра С.П.), друге місце здобула команда Херсонського обласного центру туризму, краєзнавства, учнівської молоді, третє загальнокомандне місце посів Херсонський центр позашкільної роботи, інформує Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА.
Крім того, вихованці Закарпатського центру туризму стали чемпіонами та призерами України в особистому заліку серед позашкільних навчальних закладів у своїх вікових категоріях. Найкращими спортсменами-позашкільниками стали Бобер Крістіна (Ж-16) – друге місце, Андрейкович Віктор (Ч-20) – перше, третє та два четверті місця, Французов Владислав (Ч-20) – друге, два треті місця, Касьянов Олександр – дві золоті та дві срібні медалі.