Закарпатський борець взяв золото на турнірі в Угорщині

У передмісті Будапешта в містечку Доріг (Угорщина) 23-25 ​​березня відбувся турнір «Кубок Чорного діаманта» (Black Diamond Cup). Турнір об’єднав 18 країн: окрім команд Європи в змаганнях взяли участь збірні Турції, Азербайджану та Японіі.  В складі Збірної України на турнір приїхали і наші спортсмени, мукачівці Сергій Козуб, Павло Молнар, Олександр Пивоваров .

Борці стали чемпіонами України минулого року і вибороли право виступати  на міжнародних змаганнях в складі збірної України. В категорії 58 кілограм Сергій Козуб зайняв перше місце, провівши п’ять поєдинків. «Особливо вдало він виступив у фіналі зі спортсменом із Азербайджану, котрий був чемпіоном світу в минулому році. Саме цей поєдинок вирішував долю нашого спортсмена, а саме: чи зможе він взяти участь в Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті Світу», – розповідає віце-президент Закарпатської федерації греко-римської боротьби Іван Кукушкін. Двоє інших закарпатських борців посіли п’яте місце.

В підсумку Збірна України  зайняла командне третє місце, Угорщина через більшу кількість спортсменів на першому, Азербайджан на другому місці.