Ужгородські сестри Марія та Поліна Королович перемогли на престижному турнірі з Таеквон-До в Нідерландах (фото)

28 січня у Нідерландах, у м.Хелмонд, відбувся престижний, з дуже високою конкуренцією міжнародний турнір з Таеквон-До «Dutch open». Турнір зібрав 641 учасника, 88 клубів з 18 країн світу.

Серед низки українських клубів Україну представляли і наші ужгородські спортсменки – сестри Марія та Поліна Королович, які тренуються під керівництвом свого брата Владислава Короловича та представляють клуб Korolovych team.

Вихованці клубу давно радують нас успішними виступами, завжди здобуваючи престижні трофеї. Цей турнір не став виключенням, дівчата здобули яскраві перемоги.

Вони виступали в категорії 50 кг серед юніорок 14-17 років серед чорних поясів. У даній категорії у них було 6 суперниць з 9 країн. Ужгородські сестрички провели 3 переможні поєдинки та у фіналі розділили перше та друге місце між собою, що дає підставу вважати їх обидвох переможницями «Dutch open»!

Також в престижній абсолютній категорії Поліна Королович провела 4 поєдинки та посіла 3 місце, поступившись у рівному бою в додатковому раунді суперниці з Італії. Загалом на турнірі дівчата здолали спортсменок з Ірландії, Шотландії, Норвегії, Німеччини та Нідерландів.

Ці змагання розгядаються як один з етапів підготовки до головних змагань цього року – Чемпіонту Європи (квітень, Румунія) та Чемпіонату Світу (вересень, Фінляндія)!

Побажаємо яскравих перемог юним спортсменкам та тренеру!