Минай переміг на виїзді і залишився серед лідерів сезону (ВІДЕО)

У матчі 22-го туру Першої ліги «Минай» зумів обіграти «Балкани» з рахунком 2:1 і набрав 41 пункт.
Минай грав на Одещині з ФК Балкани (Зоря). Закарпатська команда переважала на полі, а суперник грав на контратаках. На 44-й все хвилині Жичиков навісив у штрафний, Оринчак забив свій дебютний м’яч за Минай – 0:1. Другий гол на 84-й хвилині забив Глагола, якого на ударну позицію вивів Стасюк. Перегравши двох захисників Олександр, пробив у дальній кут – 0:2. Свій гол Балкани забили на доданих хвилинах – Тропанець (1:2).
“В першій пів години гри нам довелося нелегко. Суперник доволі бадьоро розпочав гру і нічим не поступався нам у швидкості. ”
У підсумку наша команда здобуває 12-ту перемогу в цьому сезоні. «Минай» набирає 41 очко і продовжує боротьбу серед лідерів. В наступному турі зіграємо вдома – в п’ятницю, 10 липня, граємо з харківським «Металістом 1925».