Юні закарпатці продемонстрували гідну гру в Польщі

Команда ДЮСШ «Минай» U-14 у місті Ряшів (Польща) програла контрольну товариську зустріч своїм одноліткам із місцевого клубу «Сталь». Рахунок матчу – 0:3.

І це при тому, що у першому таймі наші юні «минайці» на рівних грали із своїм більш досвідченим суперником і змогли зіграти внічию 0:0. Про це повідомляє сайт ФК «Минай».

Тим не менше, тренерський склад команди залишився дуже задоволеним грою. «Самовіддача була дійсно дуже доброю, – розповів після повернення із Польщі куратор ДЮСШ «Минай» Кирило Куренко. – Наші хлопці дійсно порадували і, не дивлячись на поразку, це була гра, де ми показували  футбол високого ґатунку, який ми намагаємося привити нашим вихованцям».

За словами К. Куренка, є багато компонентів, над якими ще слід попрацювати найближчим часом. До того ж, гра відбулася на хорошому зеленому газоні, до якого ще після зимової перерви наші футболісти не звикли.

Можна сміливо стверджувати, що товариську гру із «Сталлю» (Ряшів) юні «минайці» можуть занести її собі у актив. Команда здобула досвід, набрала форму та хороших футбольних вражень, перебуваючи в гостях у іменитого польського клуба.