На Закарпатті відбудеться VI-й футбольний турнір на честь А.Гаваші

7 серпня 2019 16:56  83201805 0203893
На Закарпатті відбудеться VI-й футбольний турнір на честь А.Гаваші

З 13 по 18-те серпня вже вшосте на Закарпатті відбудеться традиційний міжнародний футбольний турнір на честь Андрія Гаваші. До вашої уваги розклад матчів вікової групи команд U-17. 
  
Група А 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) 2. СДЮСШОР (Ужгород) 3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза, Угорщина) 4. ФК «Арсенал» (Київ) Стадіони: с. Кам’яниця, «Камелот» м. Ужгород, «Спартак» 
13.08.2019, початок о 18:00 
1–4. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Арсенал» (Київ) 
с. Кам’яниця, стадіон «Камелот» 
2–3. СДЮСШОР (Ужгород) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
14.08.2019, початок о 18:00 
1–3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) 
с. Кам’яниця, стадіон «Камелот» 
2–4. ФК «Арсенал» (Київ) – СДЮСШОР (Ужгород) 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
15.08.2019, початок о 18:00 
1–2. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
3–4. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Арсенал» (Київ) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле) 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) 
Група В 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1. ФК «Динамо» (Київ) 2. ФК «Варда» (Кішварда, Угорщина) 3. ДЮСШ-15 (Київ) 4. УФК «Дніпро»  (Дніпро) Стадіони: м. Ужгород, «Автомобіліст» м. Ужгород, «Авангард» (3 поле) смт Середнє, селищний  
13.08.2019, початок о 18:00 
1–4. ФК «Динамо» (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро) 
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст» 
2–3. ФК «Варда» (Кішварда) – ДЮСШ-15 (Київ) 
смт Середнє, селищний стадіон 
14.08.2019, початок о 18:00 
1–3.  ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Динамо» (Київ) 
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»    
2–4. УФК «Дніпро» (Дніпро) – ФК «Варда» (Кішварда) 
смт Середнє, селищний стадіон 
15.08.2019, початок о 18:00 
1–2. ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда) 
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст» 
3–4. ДЮСШ-15 (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (3 поле) 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) 
Група С 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1. ФК «Оболонь» (Київ) 2. МФА «Мункач» (Мукачево) 3. ФК «Минай» (Минай) 4. ОК ім. Піддубного (Київ)  Стадіони: м. Ужгород, стадіон «Авангард» с. Минай, стадіон «Минай» 
13.08.2019, початок о 18:00 
1–4. ФК «Оболонь» (Київ) – ОК ім. Піддубного (Київ) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» 
2–3. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Минай» 
с. Минай, стадіон «Минай» 
14.08.2019, початок о 18:00 
1–3.  ФК «Минай» – ФК «Оболонь» (Київ) 
с. Минай, стадіон «Минай» 
2–4. ОК ім. Піддубного (Київ) – МФА «Мункач» (Мукачево) 
м. Мукачево, стадіон «Авангард» 
15.08.2019, початок о 18:00 
1–2. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Оболонь» (Київ) 
м. Мукачево, стадіон «Авангард» 
3–4. ФК «Минай» – ОК ім. Піддубного (Київ) 
с. Минай, стадіон «Минай» 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) 
Розклад матчів вікової групи U-15 
Група А 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1. ФК «Шахтар» (Донецьк) 2. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза, Угорщина) 3. ДЮСШ-15 (Київ) 4. ФК «Чорноморець» (Одеса)  Стадіони: с. Кам’яниця, «Камелот» м. Ужгород, «Автомобіліст» 
Група А 
13.08.2019, початок о 16:30 
1–4. ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Чорноморець» (Одеса) 
с. Кам’яниця, стадіон «Камелот» 
2–3. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ДЮСШ-15 (Київ) 
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст» 
14.08.2019, початок о 10:00 
1–3. ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Шахтар» (Донецьк) 
с. Кам’яниця, стадіон «Камелот» 
2–4. ФК «Чорноморець» (Одеса) – ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст» 
15.08.2019, початок об 11:30 
1–2. ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Шахтар» (Донецьк) 
м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». 
3–4. ДЮСШ-15 (Київ) – ФК «Чорноморець» (Одеса) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле) 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) 
Група В 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1.  ФК «Дніпро»  (Дніпро) 2.  ФК «Металург» (Запоріжжя) 3. СДЮСШОР (Ужгород) 4. ФК «Металіст 1925» (Харків) Стадіони: м. Ужгород, «Авангард» (2 поле) м. Ужгород, «Спартак» 
13.08.2019, початок о 16:30 
1–4. ФК «Дніпро» – ФК «Металіст 1925» (Харків) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле) 
2–3. ФК «Металург» (Запоріжжя) – СДЮСШОР (Ужгород) 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
14.08.2019, початок о 10:00 
1–3.  СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Дніпро» 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
2–4. ФК «Металіст 1925» (Харків) – ФК «Металург» (Запоріжжя) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле) 
15.08.2019, початок о 10:00 
1–2. ФК «Дніпро» – ФК «Металург» (Запоріжжя) 
м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле) 
3–4. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Металіст 1925» (Харків) 
м. Ужгород, стадіон «Спартак» 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) 
  
Група С 
№ КОМАНДИ 1 2 3 4 В Н П РМ О Місце 
1. ОК ім. Піддубного (Київ) 2.  ФК «Варда» (Кішварда) 3. МФА «Мункач» (Мукачево) 4.  ФК «Карпати» (Львів) Стадіони: смт Середнє, селищний  м. Мукачево, «Авангард» 
13.08.2019, початок о 16:30 
1–4. ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Карпати»  (Львів) 
смт Середнє, селищний стадіон 
2–3. ФК «Варда» (Кішварда) – МФА «Мункач» (Мукачево) 
м. Мукачево, стадіон «Авангард» 
14.08.2019, початок о 10:00 
1–3.  МФА «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. Піддубного (Київ) 
смт Середнє, селищний стадіон 
2–4. ФК «Карпати»  (Львів) – ФК «Варда» (Кішварда) 
м. Мукачево, стадіон «Авангард» 
15.08.2019, початок о 10:00 
1–2. ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда) 
смт Середнє, селищний стадіон 
3–4. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати»  (Львів) 
м. Мукачево, стадіон «Авангард» 
16.08.2019 – вихідний день (семінар) Джерело.
Федерація футболу Закарпаття 


Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає