На чемпіонаті Європи з гандболу закарпатські спортсменки зайняли призове місце!

13 серпня 2019 15:06  17201997 0204094

Участь в турнірі взяли 10 колективів, яких розділили на дві групи.
Збірна  України разом з Болгарією, Грецією, Сербією і Фарерськими островами потрапила в групу А. Щоб пробитися в наступний раунд змагань, нашим дівчатам необхідно було зайняти 1-2 місця.
У стартовій грі групового етапу Українська команда здобула мінімальну перемогу над гречанками (19:18). Наступним суперником наших співвітчизниць стала Болгарія. Гра проходила з перевагою українок і завершилася переконливою "вікторією" з рахунком 30:20. Згодом була поразка від Сербії (20:33) і вирішальний поєдинок з Фарерськими островами. У крайній грі наших гандболісток влаштовувала тільки перемога або нічия. Більшість ігрового часу українська команда була попереду, проте в кінці поєдинку суперниці вийшли вперед. І тільки на завершальній хвилині матчу нам вдалося зрівняти рахунок і отримати таку бажану нічию (26:26).Набравши 5 очок, Україна посіла друге місце в групі А (першими фінішували сербські дівчата - 8 залікових балів) і пробилася в 1/2 фіналу.У півфіналі синьо-жовта команда зустрілася з тріумфатором групи В - командою Швейцарії. Поєдинок був видовищним і тримав в напрузі до самого фінального свистка. Наші гандболістки мали хороші шанси здобути перемогу, але не вистачило майстерності. Гра завершилася мінімальною перемогою суперниць з рахунком 21:22.У поєдинку за «бронзу» Україна зустрілася з Литвою. Якщо початок гри був за суперницями, то кінцівка першої 30-хвилинки і другий тайм проходив з перевагою наших співвітчизниць. У підсумку гра завершилася перемогою синьо-жовтих з рахунком 30:22.Таким чином, Україна отримала «бронзу» чемпіонату Європи-2019 серед команд II дивізіону (U-17). А чемпіонками стали швейцарки, які в фінальному матчі перемогли Сербію (35:27).

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!