«Минай» несподівано програв вдома «Чайці»

«Минай», на жаль, поступився у першому домашньому поєдинку в 2019-му році. Магія стадіону «Минай», яка навіть на київське «Динамо» впливала, цього дня не допомогла. Наша команда мала всі шанси аби здобути необхідний результат, але не реалізація моментів та помилки у другому таймі призвели до дуже несподіваного рахунку – 1:2. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Хоч насправді ніщо не віщувало такого повороту подій. Тренерський штаб виставив на гру оптимальний атакуючий склад із наявних футболістів. Повернувся на поле після дискваліфікації Гегедош, йому допомагали Нурієв, Пиняшко, Страшкевич. В центрі півзахисту креативний Микуляк та непоступливий Гавриленко. Всі ці футболісти вміють чимало.

І вони це почали доводити з перших хвилин. Навіть не збільшуючи темп, «минайці» планомірно та спокійно створювали моменти. Наша команда легко проходила оборонні редути суперника і до 20 хвилини легко мали відзначатися Гегедош, Страшкевич, Нурієв.

Атакували по різному: по центру, через фланги, через стандарти. Зокрема, після подачі з кутового високо вистрибував Гавриленко, але попав м’ячем у перекладину. А перед цим Нурієв не забив із небезпечного штрафного.

Мав моменти з гри Гегедош, який явно засумував за футболом. Але його моментам не вистачало зовсім трохи. Наприклад, футбольної вдачі. Адже інакше не поясниш як він не забив на 32-ій хвилині. Пиняшко розігнав атаку в центрі поля і віддав Нурієву, той перевів на вільну зону Роберту. І він зробив свою фірмову підсічку, як у кубковій грі з «Динамо», але, на жаль, захисники «Чайки» встигли винести м’яч із воріт.

На жаль, у другому таймі гра змінилася. Головний наставник гостей Тарас Ільницький зізнався після матчу, що у перерві серйозно поговорив зі своїми хлопцями, заспокоїв їх та попросив зіграти щильніше в обороні. І на контратаках. Це подіяло. Але змінило хід поєдинку саме ключовий момент стався на 59-ій хвилині.

Тоді Гавриленко зупиняв через фол  контратаку гостей. Це була його друга жовта картка і гравець був змушений залишити поле. «Минайці» очевидно не встигли відійти від цього, тому у наступній атаці гостей сфолили у своїй штрафній. Арбітр призначив одинадцятиметровий пенальті, який і реалізував їх капітан Пономаренко.

Тренерський штаб «Минаю», звісно, почав реагувати на події на полі замінами. І одна з них могла спрацювати. Яромир Лобода, який вийшов на заміну, добре вписався у гру і мав хороший момент: увірвався у штрафну і пробивав у ближній кут, але трохи неточно.

З часом навіть у меншості «Минай» зумів налагодити контроль м’яча і пробував вирівняти гру. Але на 73-ій хвилині обрізка у центрі поля призвела до ще однієї швидкої контратаки, в якій Рінат Мірошніков перехопив м’яч, втік і реалізував момент – 0:2.

І навіть після такого нокауту «Минай» тримав удар. До останньої хвилини закарпатці пробували виправити ситуації, але, на жаль, таку гольову зливу моментів як у першому таймі вже було важко організувати.

До того ж «Чайка» добре вивчила свого суперника. І навіть штрафні Нурієва, а їх було чимало, відбивали, максимально відпрацьовуючи у штрафній. Паралельно на полі було чимало зіткнень, що відверто заважало «Минаю» конструювати атаки. Одна з таких сутичок ледь не переросла у бійку.

Один гол вдалося відіграти. Все той же Нурієв на вже доданих арбітром хвилинах отримав можливість ще раз пробити із штрафного і таки реалізував свій шанс. Але на більше не вистачило часу. Ще й Нурієва арбітр нагородив вилученням за агресивний відбір…

У підсумку – перша поразка «Минаю» у Другій лізі на рідному стадіоні. Тим не менше, катастрофи робити з цього не варто. Нинішній лідер групи «А», житомирське «Полісся», також програло свій домашній матч чернівецькій «Буковині». А ось «Черкащина-Академія» піднялася у таблиці завдяки перемозі над хмельницьким «Поділлям». Тепер «Минай» третій і відстає від лідера на 2 очки, а від другого місця – на 1-е.

Виправити ситуацію «Минай» зможе вже у четвер, 18 квітня. Тоді на виїзді закарпатська команда зустрінеться із житомирським «Поліссям».