Нагороди відразу двох чемпіонатів вибороли ужгородські таеквондисти

Ян Гострич, для Uzhgorod.In  28 березня 2018 15:36  209174552 0176197
Нагороди відразу двох чемпіонатів  вибороли ужгородські таеквондисти

23-25 березня в Києві пройшов Чемпіонат України серед кадетів, юніорів та дорослих з Таеквон-До. Це були перші змагання такого статусу.  На Чемпіонаті збірну Закарпаття представляли 5 спортсменів, які в підсумку вибороли дві золоті, одну срібну і одну бронзову нагороду.

Це дозволило збірній нашої області, яка була представлена  найменшою кількістю учасників, зайняти сьоме місце.

Отже результати: 1 місце посіла Даша Королович у двох вагових категоріях: 35 та 40кг серед кадетів. Юліанна Муска зайняла 2 місце в ваговій категорії 35 кг серед кадетів, а Антон Василик завоював 3 місце в 45кг серед кадетів. За крок до нагороди, в боях за вихід у півфінал поступилися сильним суперникам Станіслав Сембер та Андрій Лущяк.

Проте це ще на всі досягнення ужгородських спортсменів.. . Адже в рамках Чемпіонату України, проходив також Чемпіонат Всеукраїнського союзу Таеквон-До серед дітей. І в ньому участь взяла більш представницька команда клубу  Korolovych team – 22 юні спортсмени.

В результаті нелегких, напружених двобоїв вихованці Владислава Короловича та Валентини Глухенько  вибороли 4 золоті, 8 срібних і 2 бронзові нагороди і посіли сьоме загальнокомандне місце серед 34 клубів України.

Отже, за ці дні скарбничка нагород ужгородського клубу таеквон-до загалом поповнилася 6 золотими, 9 срібними та 3 бронзовими медалями.

Чудовий результат!

Пропонуємо вашій увазі декілька світлин з цих всеукраїнських змагань.

Нагороди відразу двох чемпіонатів  вибороли ужгородські таеквондисти (спорт) (tae4)
Нагороди відразу двох чемпіонатів  вибороли ужгородські таеквондисти (спорт) (01)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!