Змагання юних рапіристів виграв ужгородець Василь Слов'як (ФОТО)

Олександра Артюхіна для Uzhgorod.in Фото автора  10 березня 2017 18:00  317146786 0148158

В ужгородському спорткомплексі "Юність" стартував закарпатський етап Всеукраїнської дитячої ліги 10-13 з фехтування.

Загалом на триденний турнір в обласному центрі Закарпаття очікується майже 450 дітей із 18 регіонів України.

Сьогодні, 10 березня, хлопці і дівчата у 2 вікових групах фехтували на рапірах. У перший день змагалися 150 спортсменів.

У підсумку у "молодшій" категорії юнаків (2006-2007 р.н.) перемогу святкував вихованець миколаївської СДЮСШОР Артем Коржовой, другим став киянин Назар Літвінчук (Київ, ЦСК ДЮСШ "Армієць"), третю сходинку поділили спортсмени з Миколаєва Микита Асташов (тренер - Сопінська) та Ян Панфілов (тренер - Комар).

А от серед "старших" хлопців (2004-2005 р.н.) золоту нагороду та кубок переможця завоював ужгородець Василь Слов'як (тренери - Шаркіна, Рапинець), який у фіналі переміг Даниїла Слободяника з Миколаєва (тренер - Салтановська). Бронзові нагороди у Михайла Гуріна з Миколаєва (тренер - Сопінська) та киянина Іллі Білька (тренер - Шаркіна). Ще один закарпатський рапірист Ілля Діус увійшов у вісімку, фінішувавши шостим.

Найкращою серед дівчат 2006-2007 р.н. стала Кіра Пронь (Миколаїв, тренер - Зикова), срібло у Валентини Дерменджи з Києва (ДЮСШ "Армієць"). На третій сходинці - представниця Миколаєва Поліна Каклюгіна (тренер - Каклюгіна) та львів'янка Ніка Шепхард (тренер - Колеснікова).

У дівчачій "старшій" категорії (2004-2005 р.н.) першою фінішувала Анастасія Єрофеєнко з миколаївської СДЮСШОР (тренер - Юріна), срібну нагороду виграла киянка Анна Твардовська (ОКІП), бронзові медалі у Еліни Солобаєвої з Києва (ДЮСШ "Динамо") та Стефанії Рахімової (Миколаїв, тренер - Салтановська).

Закарпатки Даніелла Логойда та Тімея Яцина увійшли у 30-ку кращих.

Вітаємо усіх призерів та їх тренерів з досягненням та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Попереду нові перемоги.

11 та 12 березня відбуватимуться змагання шпажистів! Тож, запрошуємо усіх небайдужих прийти повболівати за юних спортсменів!

Початок змагань о 10.00. Крім того, 12 березня відбудеться урочистий парад учасників. Приходьте :)

Трохи миттєвостей з першого дня закарпатського етапу Всеукраїнської ліги - на світлинах.

Змагання юних рапіристів виграв ужгородець Василь Слов'як (ФОТО) (рапіра. день1) (IMG_2580)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!