Шпажний день Міжнародних змагань пам’яті Василя Герея виграли харків’яни (ФОТОРЕПОРТАЖ)

XVIIІ Міжнародний турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Василя Герея 9 травня офіційно стартував в Ужгороді

У першому залі СК "Юність" сьогодні змагалися понад 150 шпажистів і шпажисток. Цей турнір уже десятиліття є рейтинговим, ще одним етапом відбору до кадетської збірної України.

Протягом дня дівчата і хлопці схрестили шпаги, подеколи накал пристрастей на доріжках був не меншим, ніж на дорослих змаганнях.

Серед дівчат найсильнішою цьогоріч стала харків’янка Анастасія Зеленцова, яка у фіналі перемогла представницю Києва та одну із лідерок національного рейтингу Катерину Чорній. Бронзові нагороди розділили представниця Словаччини Регіна Бурсова (Братіслава) та Дарія Садова з Хмельницька. Найкращою серед закарпатських фехтувальниць стала Олександра Лазаренко, яка фінішувала п’ятою.

Максиму Карюченку з Харкова цьогоріч дісталося золото турніру. Крім подарунків, кубків та медалей переможець отримав також і спеціальний приз від Чемпіона світу, гордості закарпатської школи фехтування Анатолія Герея – справжню козацьку шаблю. Срібло також поїде до Харкова – другим став Андрій Деркач, а на третій сходинці п’єдесталу – Руслан Гасанов (Харків) та Антон Яковлев з Києва. Найкраще із закарпатських шпажистів виступив Дмитро Беляєв, який став 15-им.

Вісімку найсильніших і серед хлопців, і серед дівчат нагородили пам’ятними подарунками.

А уже завтра, 10 травня, визначатимуть найсильніших рапіристи! Початок змагань о 10.00.

Усіх поціновувачів фехтування запрошують приходити та вболівати за юних спортсменів. Емоції – гарантовані!

Як відбувався шпажний день турніру пам’яті Василя Герея – на світлинах.