В які терміни та за якою формою подається Звіт про контрольовані операції за 2016 рік?

24 квітня 2017 15:05  68150043 0151510
В які терміни та за якою формою подається Звіт про контрольовані операції за 2016 рік?

З 1 січня 2017 платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати звіт про такі операції до органів ДФС. Звіт необхідно податки до 1 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»  передбачено перенесення граничного строку подання Звіту з 01 травня на 01 жовтня року, наступного за звітним.

Зокрема, наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 № 8, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.02.2016 за № 187/28317, затверджено форму та Порядок складання Звіту про контрольовані операції.

Звіт за 2016 рік має подаватись згідно з вимогами п.п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 ПКУ до 1 жовтня 2017 року, але інформація щодо контрольованих операцій, здійснених платником податків у 2016 році, зазначається у Звіті з урахуванням та відповідно до критеріїв, які діяли у 2016 році під час здійснення господарських операцій. Тобто мають використовуватись норми п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ у редакції, що діяла до 1 січня 2017 року.

ДФС у Закарпатській області


Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає

Останні новини

23 червня 2018