Ужгородець Анатолій Герей і бронза «Білого ведмедя»

12 січня 2016 11:16  38113600 1114710

Анатолій Герей завоював бронзу на LVІ традиційному турнірі «Білий Ведмідь», який відбувся 10 січня у Берліні.

Нагадаємо, що до 2012 року ці змагання не входили в офіційний календар ні Міжнародної федерації фехтування, ні Європейської конфедерації фехтування, однак незмінно збирали більш двох сотень учасників. Чотири роки тому «Білий ведмідь» був уперше проведений у статусі етапу кубка Європи для спортсменів віком 23 років і молодше. Цікавою особливістю такого роду турнірів є те, що вікові обмеження для учасників відсутні, однак для всіх спортсменів не старше 23 років результати турніру йдуть у залік рейтингу, згідно з яким буде проходити жеребкування Чемпіонату Європи для спортсменів у віковій категорії «23 року й молодше».

Для Анатолія ця нагорода вже не перша, завойована на турнірі «Білий ведмідь». Медаль аналогічної проби Герей уже вигравав, щоправда, у 2013 році. Тоді в півфіналі наш спортсмен поступився хазяїнові турніру німцеві Йоргу Фыдлеру, а цього разу  шлях у фінал Анатолію перепинив чех Річард Покірні (13:15).