Національна збірна шпажистів, у складі якої фехтує ужгородець, - 4 на Етапі Кубка світу

25 січня 2016 14:17  36114504 1115631

Вчора в німецькому місті Хайденхайм завершився черговий Етап Кубка світу з фехтування на шпагах

У командному турнірі збірна України завоювала четверте місце. Чемпіони світу 2015 року Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Дмитро Карюченко й Максим Хворост у 1/16 фіналу обіграли Білорусь (42:20), а далі виграли в Ізраїлю (37:30) і Угорщини (45:40). У півфіналі українці поступилися Італії (28:30) і в бою за бронзу не впоралися зі Швейцарією (29:45).

Зараз наші шпажисти впевнено рухаються до завоювання командної олімпійської ліцензії - на даний момент збірна України посідає друге місце у світовій класифікації, однак попереду в хлопців ще один турнір - етап кубка світу у Ванкувері в середині лютого. Саме після цього етапу й стануть відомі ті команди, які завоювали ліцензії в чоловічій шпазі.