Закарпатці вже здобули три «бронзи» на Кубку України з бойового та спортивного самбо

Закарпатське відділення національної федерації самбо  9 вересня 2016 12:09  49133389 0134709

У Києві з сьомого вересня стартував Кубок України зі спортивного й бойового самбо серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат старшого віку.

За словами керівника Закарпатського відділення національної федерації самбо Олега Ціника, Закарпаття представляє на Кубку 11 спортсменів. І вже в перший день змагань наші спортсмени здобули три бронзові медалі.

Так, Олександр Іляш став бронзовим призером у двох категоріях з бойового та спортивного самбо, а Яна Шова здобула третє місце у змаганнях зі спортивного самбо.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!