Юні ужгородські таеквондисти чудово виступили на турнірі в Івано-Франківську (ФОТО)

Ян Гострич  12 жовтня 2016 17:57  73135902 0137251

Днями в м.Івано-Франківськ відбувся традиційний турнір з Таеквон-До «Ivano-Frankivsk open». У змагані взяли участь понад 200 учасників.Наш Ужгород представляла команда «Korolovych Team» у складі 10 спортсменів, які в підсумку здобули 4 золоті та 3 срібні нагороди. А саме:
В категорії 9-10 років (32кг) Даша Королович провела 3 поєдинки в яких продемонструвала явну перевагу над своїми суперницями і посіла 1 місце. Наймолодші представниці команди Каміла Псайко та Поліна Королович в категорії 5-6 років (23 кг) виграли свої перші бої та у фіналі 1 та 2 сходинку розділили між собою, де 1 місце зайняла Каміла, а Поліна  – відповідно друге. В категорії 7-8 років (22кг) наші спортсмени Дмитро Бушко та Сергій Шапочніков провели по 3 бої, здолавши всіх суперників і у фіналі також зустрілись між собою. Золото – у Дмитра Бушка, срібло – у  Сергія Шапочнікова. Ще одне 1 місце команді приніс наш юніор Дмитро Рябінчак, вигравши в категорії 15-17 років (62 кг). В категорії 7-8 років (32 кг) Марк Кобзар провів 3 поєдинки та зайняв 2 місце. Також гідно представили команду Єгор Терновенко, Еміль Станко та Олексій Рошканюк, в своїх категоріях в рівних поєдинках за розділеними рішеннями судів вони поступились своїм суперникам.

В командному спаррингу серед дітей віком 7-8 років, Ужгород представляли Бушко Дмитро, Рошканюк Олексій та Шапочніков Сергій. Незважаючи на те, що наші спортсмени значно поступались своїм соперникам у вазі,  вони продемонстрували стійкий характер та нестримне бажання перемоги і вийшли до фіналу. Де, на жаль, поступилися досвіченим суперникам, отримавши срібні медалі турніру.Всі спортсмени представляють ОК ДЮСШ ФСТ «УКРАЇНА» і тренуються під керівництвом Владислава Короловича.

Юні ужгородські таеквондисти чудово виступили на турнірі в Івано-Франківську  (ФОТО) (спорт) (the00)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!