Як підприємцю-платнику єдиного податку скористатися правом на «податкову» відпустку?

За матеріалами Хустської ОДПІ   18 травня 2016 09:46  28123988 0125225
Як підприємцю-платнику єдиного податку скористатися правом на «податкову» відпустку?

Платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки за умови подання заяви до контролюючого органу щодо обрання періоду щорічної відпустки. Інформація про період щорічної відпустки подається за заявою підприємця в довільній формі (пп. 298.3.2 п. 298.3 ст. 298 Податкового кодексу України ). 

Окремого строку подання заяви щодо періоду щорічної відпустки нормами Кодексу не передбачено. Тому, з метою уникнення порушення строку щодо сплати авансових платежів рекомендовано подавати заяву щодо періоду щорічної відпустки заздалегідь: до початку календарного місяця відпустки. 

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>

Останні новини