Що робити, якщо декретницю не вказали у таблиці 5 звіту з ЄСВ?

6 жовтня 2015 18:29  327107550 0108610
Що робити, якщо декретницю не вказали у таблиці 5 звіту з ЄСВ?

Фахівці Ужгородської ОДПІ зазначають, що таблиця 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 призначена для реєстрації застрахованих осіб у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Подання таблиці 5 додатка 4 передбачене, зокрема, у разі надання відпустки по вагітності та пологах (п. 8 р. ІV порядку №435), а саме: зазначається дата початку відпусти, якщо у звітному періоді в особи розпочалася відпустка по вагітності та пологах; вказується дата закінчення відпустки, якщо у звітному періоді в особи закінчилася відпустка по вагітності та пологах.

Таким чином, якщо страхувальником не вказано у таблиці 5 додатка 4 особу, якій надано відпустку по вагітності й пологах, то він повинен подати титульний аркуш (перелік таблиць звіту) та таблицю 5 із зазначенням статусу – «додаткова».

Разом із цим, фахівці інспекції звертають увагу, що у таблиці 6 додатка 4 реквізит 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно  - правових відносинах протягом звітного місяця» заповнюється також стосовно осіб, яким надано відпустку по вагітності й пологах. Тут необхідно відобразити період перебування такої особи у відпустці по вагітності й пологах окремо за кожний місяць, що припадає на дні зазначеної відпустки.  

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>