Тріумф закарпатців у Словаччині (ФОТО)

30 листопада 2015 20:36  68111057 0112150

Наприкінці листопада, традиційно - у день вигнання фашистських окупантів зі словацького міста Михайлівці, проводяться легкоатлетичні змагання Beh o štít mesta Michalovce. На дистанціях від 500 до 4000 метрів змагаються юні спортсмени, а із заходом сонця на старт виходять дорослі.

Цього року, незважаючи на низьку температуру (+1о) і сильний вітер, о 18.00 на дистанцію, загальною довжиною у 7600 метрів (чотири кола Площею визволителів) вийшло 107 спортсменів. Переможцем з результатом 25 хвилин і 20 секунд став 25-річний мукачівець Сергій Расчупкін, через 13 секунд після нього фінішував 32-річний Едуард Гапак з Ужгорода, а бронзову нагороду виборов 24-річний словак Патрік Вишньовський.

Тріумф закарпатців у Словаччині (ФОТО) (михоловце) (4)
Тріумф закарпатців у Словаччині (ФОТО) (михоловце) (7)