Торгівля підакцизними транспортними засобами

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області   16 грудня 2015 13:44  33110493 0111580
Торгівля підакцизними транспортними засобами

Чи є платниками 5-відсоткового акцизного податку з роздрібних продажів суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними транспортними засобами на митній території України?

Абзацом другим пп.. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України визначено, що реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та його промислових замінників, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, а також паливо моторне альтернативне), безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Оскільки транспортні засоби, перелік яких визначено підпунктами 215.3.5, 215.3.5¹, 215.3.5², 215.3.6 та 215.3.7 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу, до цієї норми не належать, то суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними транспортними засобами, не є платниками акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>