"Шахтар" переміг ужгородську "Говерлу" - 7:3

9 травня 2015 19:24  1798508 099515

У 23 турі української прем'єр-ліги з футболу донецький "Шахтар" обіграв ужгородську "Говерлу" у напруженому матчі з рахунком 7:3.

Пропустивши 3 голи в першому таймі, ужгородська "Говерла" змогла зрівняти дублем Дмитра Хльобаса та голом Сергія Мякушка. Але втримати нічию ужгородці не змогли і в другому таймі пропустили ще 4 голи.

"Говерла" (Ужгород) - "Шахтар" (Донецьк) - 3:7

Голи: Олександр Гладкий ("Шахтар", 1 хвилина), Дуглас Коста ("Шахтар", 13 хвилина), Олександр Гладкий ("Шахтар", 18 хвилина), Дмитро Хльобас ("Говерла", 40 хвилина), Дмитро Хльобас ("Говерла", 48 хвилина), Сергій Мякушко ("Говерла", 54 хвилина), Ярослав Ракицький ("Шахтар", 64 хвилина), Луіс Андріано ("Шахтар", 76 хвилина), Тарас Степаненко ("Шахтар", 78 хвилина), Алекс Тейшейра ("Шахтар", 90 хвилина з пенальті).