Міліцію трусять. Люстрували двох замів Шаранича та екс-закарпатського чина

9 травня 2015 10:51  29598336 099343
Міліцію трусять. Люстрували двох замів Шаранича та екс-закарпатського чина

Серед свіжолюстрованих високопоставлених міліціонерів - і закарпатські. Так, Россоха і Гебеш досі були заступниками начальника УМВС в Закарпатській області, а Зінченко очолював "громадську безпеку" в нашому регіоні. Тепер вони не матимуть права бути в погонах.

Загалом під "мітлу" люстрації в МВС потрапили 15 чинів в Україні.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та наказу МВС України від 14 листопада 2014 року № 1229 «Про організацію виконання вимог Закону України «Про очищення влади»» у Міністерстві внутрішніх справ пройшов другий етап перевірки керівників територіальних органів, які обіймали сукупно не менше одного року посаду (посади) керівника, заступника керівника територіального (регіонального) органу внутрішніх справ у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року. На підставі пункту 8 частини 1 статті 3 Закону України «Про очищення влади») вказані керівники підлягають звільненню із забороною займати посади в органах державної влади протягом десяти років.

У зв’язку з цим наказом Міністра внутрішніх справ від 8 травня 2015 року з органів внутрішніх справ звільнені наступні керівники, які підлягають люстрації:

1. Дитюк Володимир Зеновійович, начальник УМВС України на Львівській залізниці (17 листопада 2012 – по теперішній час);

2. Шаповал Михайло Анатолійович, заступник начальника УМВС України на Львівській залізниці – начальник кримінальної міліції (18 січня 2013 – по теперішній час);

3. Боровенський Руслан Юрійович, перший заступник начальника УМВС України на Придніпровській залізниці – начальник слідчого відділу (28 лютого 2013 – по теперішній час);

4. Тригуб Олексій Васильович, перший заступник начальника Управління – начальник слідчого відділу Управління МВС України на Південній залізниці (8 жовтня 2012 – по теперішній час);

5. Россоха Сергій Володимирович, перший заступник начальника Управління МВС України в Закарпатській області – начальник слідчого управління (28 грудня 2012 – по теперішній час);

6. Полковніков Григорій Васильович, перший заступник начальника управління – начальник УБОЗ УМВС України в Тернопільській області (30 квітня 2010 – 4 липня 2011). На сьогодні: заступник начальника УМВС в Житомирській області – начальник кримінальної міліції;

7. Мірошніченко Олександр Дмитрович, заступник начальника УМВС України на Придніпровській залізниці – начальник слідчого відділу (9 червня 2010 — 16 листопада 2012). На сьогодні: перший заступник начальника ГУМВС у Дніпропетровській області – начальник слідчого управління;

8. Толмачов Анатолій Вікторович, заступник начальника УМВС України на Південній залізниці – начальник міліції громадської безпеки (20 серпня 2009 – по теперішній час);

9. Маруняк Сергій Романович, заступник начальника ГУМВС – начальник міліції громадської безпеки Головного управління МВС України у Львівській області (13 серпня 2013 – по теперішній час);

10. Губенко Вячеслав Володимирович, заступник начальника – начальник відділу кадрового забезпечення УМВС України на Південно-Західній залізниці (7 квітня 2010 – 4 липня 2011). На сьогодні: начальник ВКЗ УМВС на Південно-західній залізниці;

11. Сокірко Вячеслав Павлович, начальник УМВС України на Південно-Західній залізниці (20 жовтня 2010 — 24 квітня 2014). На сьогодні: заступник начальника УТМ МВС;

12. Будзинський Микола Петрович, заступник начальника – начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Житомирській області (11 лютого 2008 – 26 липня 2011). Перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області (06 березня 2012 — 16 листопада 2012). Заступник начальника УМВС України в Житомирській області (16 листопада 2012 — 15 квітня 2014). На сьогодні: ДНДІ МВС України, начальник науково–дослідної лабораторії;

13. Зінченко Валерій Михайлович, заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Закарпатській області (24 січня 2013 – 4 березня 2014). На сьогодні: заступник начальника ДІАЗ МВС.

14. Гебеш Олександр Іванович, заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Вінницькій області (29 грудня 2012 – 22 травня 2014). На сьогодні: заступник начальника УМВС в Закарпатській області – начальник МГБ;

15. Школьний Олег Михайлович, начальник УМВС України у Вінницькій області (4 лютого 2014 – 29 серпня 2014). На сьогодні: заступник начальника УБНОН МВС.

Люстраційна перевірка інших категорій службовців МВС, відповідно до Закону України «Про очищення влади» триває згідно з порядком та графіком, затвердженим Мінюстом, - повідомляє прес-служба міністерства.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>