Товари отримані за допомогою подарункового сертифіката. Як провести розрахунки через РРО?

23 червня 2015 12:02  37101821 0102843
Товари отримані за допомогою подарункового сертифіката. Як  провести розрахунки через РРО?

Відповідно до п. 11 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

     Згідно з п. 3.1 р. 3 Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, фіскальний касовий чек на товари (послуги) - це розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Обов’язкові реквізити касового чека визначені п. 3.2 Положення № 614.

При цьому при розрахунку за товар раніше придбаним сертифікатом у касовому чеку, зокрема зазначаються:

  - найменування товару, який реалізується;

  - кількість товару, який реалізується;

  - вартість проданого товару;

  - ставка та сума ПДВ;

  - форма оплати, в якій зазначається запис «Подарунковий сертифікат» та у разі необхідності - сума коштів, яка доплачується готівкою чи безготівково (кредитна картка тощо).

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>