А ви отримали податкову знижку на навчання?

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області   18 листопада 2015 16:11  1992912 093890
А ви отримали податкову знижку на навчання?

Щоб студент на платній формі навчання, або його батьки, скористалися правом на податкову знижку, необхідно відвідати один із Центрів обслуговування платників, відділення податкових інспекцій або суб-сайт Територіальних органів ДФС у Закарпатській області.

Для реалізації права громадян на застосування податкової знижки за наслідками звітного податкового року необхідно подати декларацією про майновий стан і доходи. Подати декларацію можна на паперових носіях, надіслати поштою з повідомленням про вручення з описом вкладення або в електронному вигляді через інформаційний портал державної фіскальної служби України з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Бланки декларацій можна отримати безкоштовно в Центрах обслуговування платників.

Зазначимо, що в разі необхідності у вас повинні бути документи, які підтверджують витрати, що включені до податкової знижки.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата. Вона може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку у паспорті.

Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні роки не переноситься.

Умови та порядок нарахування податкової знижки, перелік витрат, дозволених для включення до складу податкової знижки, а також обмеження права на нарахування податкової знижки визначені у статті 166 Податкового кодексу України.

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>