Застосування РРО при реалізації продукції власного виробництва

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області  30 грудня 2015 09:12  44113090 0114195
Застосування РРО при реалізації продукції власного виробництва

Ситуація: пекарня випікає пряники, печиво та тістечка. Один з покупців, що раніше розраховувався в безготівковій формі, запропонував розраховуватися через касу підприємства. Чи необхідно застосовувати РРО під час реалізації продукції?

Відповідь: Згідно з п.1 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР « Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

До продукції власного виробництва відноситься продукція, яка виробляється та реалізується самим підприємством в єдиному технологічному процесі з використанням власної або найманої робочої сили.

Отже, в цій ситуації РРО не застосовується.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>