З якого віку можна зареєструватися підприємцем?

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області  17 грудня 2015 11:54  34112220 0113318
З якого віку можна зареєструватися підприємцем?

Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі після досягнення нею 16-річчя, якщо вона має бажання займатися підприємницькою діяльністю. Це передбачено частиною 3 статті 35 Цивільного кодексу України. За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець.

Така молода людина набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації підприємцем.

Відповідне питання-відповідь розміщене у під категорії 119.04 Бази знань, що знаходиться на сервісі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http//zir.sfs.gov.ua у розділі: «Запитання-відповіді з бази знань».

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>