У Словаччині пройшли легкоатлетичні змагання з бігу. Мукачівець виборов 3-тє місце!

7 грудня 2015 15:10  28111677 0112768

У словацькому місті Вранов над Топльов пройшли традиційні легкоатлетичні  змагання з бігу по шосе «Generali citty run». Найшвидше серед 128 учасників п’ять кіл центром міста «відмотали» члени збірної команди Словаччини Ярослав Сабо і Йозеф Урбан. Результат переможця на дистанції 4,5 кілометри - 13 хвилин і 20 секунд, у срібного призера – на 8 секунд гірший.

Минулорічний переможець цих змагань мукачівець Сергій Расчупкін, хоча й лідирував більшу частину гонки, на цей раз виборов бронзову нагороду за третє місце.

У Словаччині пройшли легкоатлетичні  змагання з бігу. Мукачівець виборов 3-тє місце! (6)

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!