Довідка про сплату ЄСВ для отримання допомоги по вагітності

Сектор комунікацій ДПІ у м.Ужгороді ГУ ДФС у Закарпатській області  20 грудня 2015 17:47  934112521 0113618
Довідка про сплату ЄСВ для отримання допомоги по вагітності

Хто надає фізичній особі-підприємцю довідку про суму сплаченого єдиного внеску для одержання допомоги по вагітності та пологах?

Платник єдиного внеску може звернутися до органу ДФС за основним місцем обліку із заявою до­вільної форми щодо отримання довідки про відсутність заборгованості з цієї сплати.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 121 Закону № 2464 Пенсійний фонд відповідно до покладених на нього завдань формує та ве­де реєстр застрахованих осіб Державного реєстру, вжи­ває заходів щодо надання інформації з Державного реєст­ру. Відповідно до ч. З ст. 20 Закону N9 2464 на кожну за­страховану особу заводиться персональна облікова карт­ка.

При цьому п. 4 ч. 1 ст. 141 Закону № 2464 визначено, що Пенсійний Фонд та його територіальні органи зобов'язані надавати безоплатно на вимогу застрахованих осіб інфор­мацію. що міститься на їхніх персональних облікових карт­ках у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру.

Враховуючи зазначене, фізична особа — підприємець може безоплатно отримати довідку про наявність (відсут­ність) заборгованості зі сплати єдиного внеску в органах ДФС України, а в органах Пенсійного фонду України — довідку про інформацію, що міститься в її персональній обліковій картці в реєстрі застрахованих осіб Державно­го реєстру.

Довідка видається безоплатно на підставі по­даної заяви платника.

Читайте також

Залишити коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також данні про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Коментарів немає
]]>