Як наші Словаччину дивували (ФОТО)

1 серпня 2015 10:58  232104243 0105269

Останньої липневої неділі у словацькому Стражському пройшли змагання з двох видів спорту: традиційний легкоатлетичний забіг по шосе на 10 кілометрів  та 25-кілометровий заїзд на гірських велосипедах.

Обидва старти ознаменувалися впевненою перемогою закарпатців. Серед велосипедистів найсильнішим виявився майстер спорту з крос-кантрі, багаторазовий чемпіон України з велоорієнтування Олексій Жданович з Ужгорода (54.38), друге та третє місця зайняли словаки Матуш Гайнік та Даніель Велл.

Першою серед легкоатлеток також фінішувала ужгородка Наталія Малая (41.11) – екс-чемпіонка України з гірського бігу. Четвертий результат  в цій категорії у Ніни Расчупкіної з Мукачева.

Найбільш запеклою була боротьба за першість в змаганнях серед чоловіків. Зі старту у відрив пішли двоє спортсменів у майках української збірної – кошичанин Тібор Шахайда та його товариш мукачівець Сергій Расчупкін. В такому порядку вони й фінішували: переміг Тібор, подолавши десятикілометрівку за  32 хвилини та 9 секунд, Сергій – через 21 секунду – другим. Третій результат – 34:21 – в ужгородця Анатолія Малого. Денис Соболь з Мукачева фінішував 29-м.

Як наші Словаччину дивували (ФОТО) (десятка) (9)
Як наші Словаччину дивували (ФОТО) (десятка) (1)